Climbing and Mountaineering Belgium

Nationale federatie - federation nationale

zaterdag 9 september 2000

QUI - WIE

Le Conseil d'administration | Raad van bestuur


Jean-Louis Vigneul
02/426.54.16
jeanlouis.vigneul@telenet.be
Président

Paul Verzeele
0478/25.67.84
paul.verzele@klimenbergsportfederatie.be
Ondervoorzitter

Koen Hauchecorne
03/830.75.04 - 09328 58 38
koen.hauchecorne@telenet.be
Secretaris

Joe Dewez
085/82.51.55



Frank Stevens
03/257.02.34 - 0485/18.54.58
frank.stevens@roosendaal-keyzer.be

Jean Hermans
02/347.21.51
Trésorier
jean.hermans@skynet.be

Marc Verkoyen
0476/300939
m_verkoyen@yahoo.fr

Kobe Bellinkx
0486/12.37.86
kobe.bellinkx@skynet.be

Lode Beckers
beckers@lobo.be

André Stoop
02/640.19.59 - 0478/62.12.82
andre.stoop@skynet.be
Délégué au COIB, responsable pour les permis d'environnement

Tuur Ceuleers
0472/698923
ceuleers.tuur@klimenbergsportfederatie.be

Jean-Michel Hoeffelman
0478/652474
jean.hoeffelman@skynet.be